15.10.2020 | 18:04

За ініціативи громадських організацій учасників антитерористичних операцій сьогодні відбулася зустріч з заступником голови Київської обласної державної адміністрації Олегом Торкуновим. У заході взяли участь директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, директор департаменту соціального захисту населення Київської ОДА Ігор Мещан та керівники Координаційної ради учасників антитерористичних операцій при Київській ОДА.

У ході проведення робочої зустрічі обговорили питання сприяння працевлаштування учасників АТО. У свою чергу, Денис Дармостук презентував послуги Київського обласного центру зайнятості, акцентувавши увагу на послугах з працевлаштування.

За результатами зустрічі домовилися про створення окремої телефонної гарячої лінії ((044))296-40-45), яка буде займатися питаннями, у тому числі, щодо працевлаштування учасників антитерористичних операцій.

На сьогодні у Київському обласному центрі зайнятості зареєстровано 422 учасники АТО. За січень-вересень загалом скористалися послугами служби зайнятості 966 осіб з числа воїнів АТО. За сприяння фахівців служби зайнятості було працевлаштовано 252 особи.