29.07.2021 | 16:38

Фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 28 липня 2021 року провели виїзний прийом громадян в Українській територіальній громаді на базі сервісного майданчику служби зайнятості.

У рамках проведення заходу, учасникам розповіли про актуальні послуги служби зайнятості та запропонували ними скористатися у зручний для себе час за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості. Серед запропонованих послуг, шукачів роботи запросили на професійне навчання та розповіли про можливість стажування на робочому місці. А чоловікам, які мають будівельні професії, презентували можливість офіційного працевлаштування в Державі Ізраїль.

Фахівці Обухівської філії мали нагоду поспілкуватися не лише з шукачами роботи, а й з роботодавцями. Місцевих підприємців запросили до співпраці та розповіли про її переваги.  з службою зайнятості. Зокрема, у рамках підписання угоди про співпрацю, роботодавець матиме можливість підібрати працівників на замовлення методом рекрутингу, отримати компенсацію фактичних витрат за створення нових робочих місць у розмірі єдиного соціального внеску та допомогу по частковому безробіттю в період карантину. А головне – співпрацюючи зі службою зайнятості, роботодавці допомагають знизити рівень безробіття у своєму регіоні.