26.10.2021 | 11:47

Вже не перший рік служба зайнятості видає ваучери на навчання для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. За їх допомогою зацікавлені у навчанні громадяни можуть отримати нову професію, підвищити наявну кваліфікацію, в межах своєї спеціальності отримати певну спеціалізацію або більш високий рівень освіти.

Такою можливістю скористалася мешканка Броварів Тетяна Толочко, яка працює на одному із підприємств менеджером з персоналу. Жінка хотіла самореалізуватися та зробити крок до професійного росту, тому в липні 2021 року вона звернулася до Броварського міськрайонного центру зайнятості для отримання ваучера.

На той момент жінка вже мала повну вищу освіту (магістр), але вирішила не зупинятися на тих знаннях, які уже має, та вступити до навчального закладу на перепідготовку за спеціальністю «психологія».

Після того, як фахівці служби зайнятості розповіли пані Толочко про умови отримання ваучера та надали перелік навчальних закладів, у яких можна здійснити навчання, Тетяні Миколаївні довелося скласти іспит, з чим вона успішно впоралася та була зарахована на професійне навчання за спеціальністю «психологія».

Тетяна Толочко довела не лише собі, а й своєму роботодавцю, що вона здатна на нові досягнення та здобутки у своїй справі, а головне – прагне до саморозвитку в улюбленій справі життя.