07.09.2023 | 08:22

Ганна Корчовна, жителька міста Васильків, дізналась про програму «Власна справа» від своєї знайомої, яка отримала мікрогрант в 2022 році. Вирішила втілити свою давню мрію – відкрити дитячу ігрову кімнату. Надихнули власні двоє дітей - завжди переймалася тим, як та де цікаво провести з ними час.

Склала бізнес-план, проконсультувавшись із фахівцями центру зайнятості, подала заявку, пройшла всі перевірки та співбесіду, отримала позитивний результат та почала втілювати свою бізнес-ідею.

Орендувала підвальне приміщення, що в наших реаліях найкращий спосіб захистити діток у разі повітряної тривоги, закупила необхідне обладнання.  Тепер тут проводяться дитячі дні народження, анімаційні заходи, а у матусь з’явилася можливість зайнятися своїми справами, коли дітки граються в лабіринтах або беруть участь в шоу з серпантину.

В закладі є декілька локацій: це і зал з комп’ютерними іграми та приставками, диско-вечірка, зона мильних бульбашок, майданчики для тенісу, аєрохокею, міні-футболу, а також кімната для наймолодших з розвиваючими іграми.

Завдяки отриманій підтримці від держави Ганна створила нові робочі місця та планує розширення своєї діяльності. Має багато ідей для розвитку справи.

Пишаємось нашими підприємцями, які навіть в умовах повномасштабної війни продовжують працювати та створювати нові робочі місця.

Бажаємо всім, хто має ідеї для власного бізнесу не втрачати час, звертатись до служби зайнятості та діяти! Найперше потрібно підготувати бізнес-план та подати заявку. Це можна зробити самостійно через Дію: http://surl.li/dqurd

Окрім того, учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини/чоловіки також можуть подати заявку на отримання гранту від держави на старт або розвиток власної справи:

- до 250 тисяч гривень на власний бізнес може отримати ветеран за умови створення щонайменше одного робочого місця;

- до 500 тисяч гривень може отримати подружжя учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. При цьому 70% коштів для реалізації бізнес-ідеї надає держава, 30% - сам грантоотримувач;

- до 1 млн гривень може отримати учасник бойових дій, якщо він до цього вже був підприємцем не менше ніж 3 роки. При цьому 70% коштів гранту надає держава, 30% —грантоотримувач.

 

Більше інформації про грантову програму «Власна справа» за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava

Грант для ветеранів: http://surl.li/glaly

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій на наших:

Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/