07.09.2021 | 18:10

Красива жінка - це впевнена у собі жінка, яка любить життя та вірить у щасливе майбутнє. І відчути себе саме такою мешканкам Макарова допомагає візажистка та бровістка Вікторія Борисова.

Колись це було лише захопленням дівчини, а освіту вона здобула за спеціальністю бухгалтера. Деякий час пані Вікторія все ж пропрацювала за здобутим фахом, однак врешті-решт залишилася без роботи та звернулась за допомогою до Макарівської районної філії.

Вікторія Борисова дуже хотіла змін, відчувала, що потрібно рухатися вперед, та замислювалася над створенням власного бізнесу в beauty індустрії. Фахівці служби зайнятості підтримали пориви дівчини та запропонували їй пройти навчання, а після - скласти бізнес-план.

Свій бізнес-проєкт пані Вікторія успішно презентувала та захистила перед комісією. Дівчині виплатили матеріальну підтримку від центру зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності і вона втілила свою ідею в життя.

Крім того, Вікторія Борисова відкрила у собі талант до створення їстівних букетів із різних смаколиків, у чому планує розвиватися й надалі. Також у планах на майбутнє - розширення основного бізнесу.