17.03.2016 | 11:07

16 березня у приміщенні Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості відбувся міжрайонний ярмарок вакансій та професій «Будуємо кар’єру разом».

В урочистому відкритті заходу взяли участь в.о. директора Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, заступник військового

комісара Київського обласного військового комісаріату Юрій Ватрич, голова Білоцерківської РДА Вадим Маршалок, міський голова Геннадій Дикий.

«Служба зайнятості області працює над покращенням ситуації на ринку праці. Наша мета – забезпечити безробітних гідною роботою, а роботодавців – кваліфікованими кадрами», - зазначив під

час відкриття заходу Денис Дармостук та побажав всім учасникам плідної співпраці.

Особливістю Ярмарку стало те, що вперше серед роботодавців, які пропонували свої вакансії, були й представники 8 військових частин, що запрошували як чоловіків, так і жінок на службу у Збройні Сили України за контрактом.

У рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Київським обласним центром зайнятості та Київським обласним військовим комісаріатом. Мета такого кроку – якнайширше інформування громадян про службу у Збройних Силах України за контрактом.

Свої вакансії презентували 96 Зенітно-ракетна бригада (м. Васильків), 38 Об’єднаний навчальний центр повітряних сил (м. Васильків), 138 Радіотехнічна бригада (м. Васильків), 72 ОМБР (м. Біла Церква), 1129 Зенітно-ракетний полк (м. Біла Церква), 34 Центр забезпечення пальним (м. Біла Церква), 30 Окрема механізована бригада (м. Н-Волинський), 15 Бригада зв’язку (смт Семиполки). «Пропонуються посади рядового складу, а саме: водії, снайпери, сапери, радіотелефоністи, телеграфісти. Кандидату потрібно буде пройти медичну комісію. Вимоги до освіти також є, перевага надається тому, хто має вищу освіту. Проте це не обов’язкова вимога. Жінкам пропонуємо медичну службу, роботи діловодами та радіотелеграфістами», - розповів Юрій Ватрич.

Також в цей день роботу могли собі віднайти і ті безробітні, які пов’язують свою долю з мирними професіями агронома, лікаря, вчителя та робітничими професіями. Відомі на ринку праці Білоцерківщини підприємства запропонували понад 200 вакансій. В пошуку роботи ярмарок відвідали 2000 безробітних осіб та майже 370 осіб зайнятого населення, частина з них вирішила проблему працевлаштування саме в цей день.

Безпосередньо під час заходу шукачам роботи видано 175 направлень на працевлаштування до присутніх на ярмарку роботодавців. За оперативними даними станом на 17 березня вже працевлаштовано 8 безробітних осіб.

Не залишили поза увагою й учнівську молодь. Цього дня представники 37 навчальних закладів знайомили майбутніх випускників з професіями, які найбільш затребувані на регіональному ринку праці, аби, після закінчення школи, діти могли свідомо обрати професійну стежину. Показовий факт: біля представника військового навчального закладу зацікавленої аудиторії було не менше, ніж біля цивільних.

Підсумки Ярмарку обговорили на засіданні «круглого столу» на тему вдосконалення взаємодії та координації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців. Розглянули стан та перспективи діяльності окремих підприємств, проблеми щодо збереження і розвитку трудового потенціалу.