25.11.2021 | 10:06

Так звучить тема вебінару, у якому 24 листопада 2021 року взяли участь представники Київської обласної служби зайнятості та шукачі роботи – військовослужбовці. До вебінару долучились клієнти Києво-Святошинського та Білоцерківського центрів зайнятості, Переяславської, Фастівської, Бородянської та Вишгородської філій Київського ОЦЗ.

Проєкт втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей» за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

78% ескомбатантів, які звернулися до проєкту «Воїну – гідна праця», не сприймають військову службу як частину своєї кар’єри, 80% - не вказують військовий досвід у резюме або зазначають лише термін служби без посадових обов’язків.

Під час проведення вебінару, учасникам пояснили, що військовий досвід – це частина професійного шляху, яким не варто нехтувати, а все, що потрібно – уміти вміло застосовувати та висвітлювати його перед роботодавцем.

Основну увагу присутніх звернули на правильність висвітлення свого військового досвіду у резюме та його подачі під час співбесіди.

Крім того, фахівці Київської обласної служби зайнятості допомогли розібратися, що ж таке навички «soft skills» і «hard skills» та допомогли учасникам визначити їх у собі. Спільно з колишніми військовослужбовцями представники служби зайнятості з’ясували, які з «м’яких» навичок могли з’явитися у них під час проходження служби та обговорили, як можна розвинути деякі з них самостійно.

У результаті, учасники вебінару зрозуміли, що військова служба – це скоріше перевага на шляху до омріяної роботи, ніж недолік. Головне – варто навчитися правильно презентувати свій досвід роботодавцю.