13.01.2022 | 11:28

Юрій Башинський, житель села Максимовичі Поліської територіальної громади,  звернувсь за допомогою в пошуку роботи до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості. Мав повну загальну освіту, за останнім місцем роботи працював пекарем. Юрію довелось залишити своє місце роботи зв’язку із змінами на підприємстві.

 Під час відвідувань та особистих розмов з кар’єрним радником служби зайнятості безробітний поділився своїми давніми мріями, які він не наважувався ніяк реалізувати. Після кваліфікованої консультації з приводу можливості навчання за підтримки служби зайнятості, одна мрія втілилась в життя. Залучившись підтримкою фахівців філії, за сприяння Київського обласного центру зайнятості  Юрій 5 місяців опановував нову професію в Одеському центрі професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості.

Нині Юрій Башинський - не тільки професійний перукар-модельєр, який працює у одного з роботодавців, що тісно співпрацює  з Іванківською філією, а ще й волонтер, людина з великим серцем – до Дня святого Миколая завітав разом із колегами до дитячого центру «Пролісок» в Поліському районі та організували для дітей «День чарівних зачісок».

За словами Юрія, коли займаєшся улюбленою справою - то будеш щасливим кожен день!