31.07.2020 | 10:49

Щоб оцінити наскільки шукачі роботи готові до самозайнятості, чи мають вони схильності до такого роду діяльності, а також ознайомити їх з ключовими поняттями бізнесу фахівці Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості організували 30 липня 2020 року вебінар на тему «Готуємося до відкриття власної справи».

Підприємництво – серйозний крок, який має свої переваги та певні ризики. Однак, у першу чергу, це можливість розпоряджатися власним часом, свобода вибору діяльності та впевненість у завтрашньому дні.

 Під час вебінару фахівці розповіли, як започаткувати власну справу, про корисні для цього інтернет-ресурси служби зайнятості з підтримки та розвитку підприємницької ініціативи. Також учасники мали змогу ознайомитися з перевагами власного бізнесу та дізналися, як правильно обрати бізнес-ідею й оцінити її конкурентоспроможність.

Для ефективного пошуку найбільш підходящої справи, шукачам роботи запропонували скористатися навчальними онлайн програмами та дистанційними платформи. На вибір їм перерахували доступні для онлайн навчання курси на платформі COURSERA та запропонували допомогу  служби зайнятості у започаткуванні власної справи.