06.09.2021 | 10:01

Як заробити гроші та вчасно виплачувати заробітну плату? Що впливає на результати продажів та які можливості існують на ринку праці?

Відповіді на ці питання шукали досвідчені підприємці, підприємці-початківці та активна молодь, які стали учасниками ділової-гри, проведеної заступником начальника відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Київського обласного центру зайнятості Юлією Люляєвою.

Тренінг-гру "Розпочни та вдосконалюй свій бізнес" організували з нагоди Дня підприємця. У рамках проведення заходу мешканці міста Буча отримали нагоду навчитися згуртованості, опанувати вміння співпраці в команді, завести нові знайомства та отримати позитивні емоції.

Також Юлія Люляєва пояснила учасникам тренінгу, які причини дозволяють одній фірмі отримати максимальний прибуток, а іншим – завдають збитків. Присутні дізналися про ситуацію на місцевому ринку праці та, як варто діяти в тих або інших ситуаціях, щоб не лише залишатися на плаву, а й підняти свій бізнес на вищий рівень.