13.01.2021 | 16:09

В  новому році продовжується робота в  Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості. Тому 13 січня 2021 року відбувся інформаційний семінар на тему: «Готуємося до відкриття власної справи» в якому взяли участь сім безробітних, яких цікавить започаткування власної справи.

На заході розглянули поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, перспективні можливості розвитку підприємництва в регіоні, ключові поняття бізнесу та покрокове планування підприємницької діяльності. Надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу.

Також, під час спілкування безробітним особам презентували корисні інтернет-ресурси з підтримки та розвитку підприємницької ініціативи,  на яких можна пройти тестування, більш ширше ознайомитись з веденням підприємницької діяльності та підвищити свої знання. Всі представлені інтернет-ресурси допоможуть підготуватись до започаткування власного бізнесу та сприятимуть його розвиткові.