05.07.2022 | 11:56

Київський обласний центр зайнятості інформує, що наказом Міністерства економіки України від 12.04.2022 №827-22 затверджено нову форму звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання. Наказ набирає чинності 07 липня 2022 року.

Одним із розділів нової форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» - «Основні дані про вакансію(ї)». У цьому розділі зазначаються наступні дані:

- професійні назви робіт;

- кількість вакансій;

- розмір заробітної плати;

- характер виконуваної роботи;

- місце виконання робіт;

- спосіб укомплектування вакансій.

У разі потреби у примітках може зазначатися додаткова інформація.

Таблиця підписується керівником юридичної особи (підприємцем).

     Нагадуємо, що відповідно до статті 50  п. 4 ч.3  Закону України «Про зайнятість населення» (№5067-VI від 05.07.2012 р.) всі роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати центру зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії) за формою №3-ПН.

      Форма звітності №3-ПН заповнюється та подається юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб, за наявності попиту на робочу силу (вакансії) до базового центру зайнятості або філії незалежно від місцезнаходження роботодавця з дня виникнення у нього потреби у підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

 

Отримайте он-лайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці  (https://www.facebook.com/kyivobl),

 Інстаграм-сторінці (https://www.instagram.com/kobl_cz/)

 на сайті Київського ОЦЗ (https://kir.dcz.gov.ua/).