22.07.2022 | 10:20

Якщо ви шукаєте роботу, саме час розмістити резюме на сайті служби зайнятості.

Що для цього потрібно?

  Створіть персональний кабінет на сайті служби. Якщо ви зареєстрований безробітний, вам допоможе кар’єрний радник.

  Разом з вами він вносить у персональну картку дані для резюме: професійні компетенції, додаткові навички, інформацію про освіту, участь у тренінгах та курсах; опис бажаної роботи.

  В електронному кабінеті в опції «Мої резюме» ви створюєте резюме, заповнюючи запропоновані блоки. Збережене резюме розміщується на сайті ДСЗ.

  Натисніть «Зберегти». Готово! Перш ніж ваше резюме з’явиться на сайті, його перевіряє модератор. Якщо є потреба внести зміни, увійдіть до картки резюме, відредагуйте текст і знову збережіть зміни.

Ви також можете перейти на освітній портал Державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/  і там теж розмістити резюме. Щоб це зробити, вам необхідно зареєструватися (перегляньте відеоінструкцію зі створення резюме на порталі https://skills.dcz.gov.ua/course/stvorennya-rezyume-na-sajti/). Заповнивши відповідні блоки, необхідно зберегти резюме та за бажанням відправити документ на e-mail роботодавцю або скачати у форматі PDF.

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.