08.11.2019 | 16:34

В Обухові відповісти на це нелегке запитання намагалися не тільки члени журі профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє», а й гучні та веселі вболівальники  п’яти  шкільних команд Обухівського району під час проведення 07 листопада 2019 року відбіркового туру гри. Даний конкурс запроваджено службою зайнятості ще у  2011 році та, як показує практика, він став найбільш цікавим та улюбленим для школярів на протязі багатьох років.

Цьогоріч у змаганні взяли участь 5 команд: «Семенівський квартал» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «220 В» (Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Фантастична вісімка» (Українська СЗОШ І-ІІІ ст.), «Тьотя Валя» (Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)  та  команда «За покликом серця» (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Повболівати за команди своїх шкіл прийшли учні та вчителі.

Команди-учасниці презентували професії  вчителя,  вихователя,  продавця, електрика,  водія та ін. Цікаві жарти прозвучали під час конкурсу капітанів. Атмосфера в залі була насичена веселим настроєм.

Нелегко довелося компетентному журі, та все ж переможцем конкурсу стала команда  «Семенівський квартал»  Семенівської  ЗОШ. Усі команди-учасниці   «Обери майбутнє» отримали грамоти, а переможець – ще й сертифікат на отримання подарунку від служби зайнятості.