01.12.2016 | 16:55

Напередодні Міжнародного дня інвалідів, у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Даною категорією осіб, крім служби зайнятості, опікується чимало організацій: роботодавці, управління праці та соціального захисту населення, Фонд соціального захисту інвалідів, медико-соціальна експертиза. Тому є дуже важливим той факт, щоб між даними організаціями була тісна співпраця, направлена саме на допомогу людям з інвалідністю.

У заході прийняли участь 23 роботодавця міста та району: ФОП Коцел К.А., ФОП Ковальчук Є.В., ТОВ «Росич», ПП «Меблева фабрика «Веста», Білоцерківський завод «Еталон», ВП «Весна УТОГ, КП ВУ ЖКУ-1» та інші. Запропоновано 33 вакансії для осіб з інвалідністю. Насамперед це вакансії, які не потребують значного фізичного навантаження та кваліфікації.

В пошуку роботи ярмарок відвідало більше ніж 80 безробітних-інвалідів та 10 осіб зайнятого населення, частина з них вирішила проблему працевлаштування саме в цей день. Очікуване працевлаштування – 6 чоловік.

Ярмарок вакансій був поєднаний з благодійною виставкою-ярмарком робіт художньо-прикладного мистецтва людей з інвалідністю – «Руками створена краса». Метою благодійної виставки-ярмарку було привернення уваги суспільства до вирішення проблем людей з інвалідністю та отримання коштів на потреби реабілітаційного центру «Шанс». На виставці були представлені картини, вишивки, роботи з глини, паперу, берести, обереги тощо.

Порадував учасників ярмарку і гурт «Половина серця» - вихованці Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, які виконали пісні відомих виконавців.