17.05.2016 | 16:47

В приміщенні Богуславського центру професійної освіти № 1 проведено Ярмарок вакансій, який відвідали понад 100 чоловік, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Учасниками ярмарку також стали представники 9 підприємств та установ району, зокрема, Богуславської центральної районної лікарні, ПАТ «Богуславська сільгосптехніка», ТОВ «Богуславський завод продтоварів», ПП «Ярослав», СТ «Українка» Центр поштового зв’язку, Білоцерківської Фірми «Баварія», Богуславського військового комісаріату.

Під час заходу роботодавці і громадяни, які шукають роботу, мали змогу безпосередньо спілкуватись і вирішувати питання працевлаштування та підбору кадрів. Безробітні отримали інформацію про актуальні вакансії Богуславського, Миронівського, Таращанського районів та пропозиції роботодавців м. Київ. Найбільшим попитом на ринку праці користуються токарі, кухарі,офіціанти, водії, продавці, бухгалтери, електрики, зварники, інженери.

Відвідувачі ярмарку дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників. Після самостійного ознайомлення безробітних з вакансіями, присутні були запрошені до актової зали, де перед ними виступили представники Богуславського військового комісаріату з пропозиціями контрактної служби в Збройних Силах України, директор Інституту Київського університету розвитку людини «Україна» з програмою «45 +» та роботодавці з інформацією про вакансії та умови праці на їхніх підприємствах

Під час проведення заходу 10 осіб виявили бажання працевлаштуватись та 18 чоловік взяти участь в тимчасових роботах.