23.10.2021 | 12:28

Директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красова провела робочу зустріч із сільським головою Ташанської сільської ради Василем Вовчанівським. Паралельно з цим представники філії встигли поспілкуватися з мешканцями Полого-Вергунівського Старостинського округу та запропонувати їм свої послуги.

Під час проведення зустрічі Любов Красова обговорила з Василем Вовчанським питання працевлаштування жителів ОТГ та подальшу співпрацю із службою зайнятості.

У зв’язку з тим, що в даний час проходить реорганізація та перепрофілювання закладів освіти та їх модернізаціяі можливе вивільнення працівників, директором філії була проведена зустріч з начальником відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради Тамілою Дубиною та проведений семінар для працівників освіти. Після проведеного заходу керівники обговорили питання щодо співпраці із службою зайнятості та підписали угоду про спільну діяльність.

Під час роботи сервісного майданчику служби зайнятості, заступник директора-начальника відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької філії Любов Томченко розповіла щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу. Також вона презентувала електронні сервіси служби зайнятості та наявні у регіоні актуальні вакансії.

Також до заходу долучилася головний юрист Броварського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Потапенко, яка надала юридичні консультації населенню та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу.