06.04.2021 | 10:17

Технічний керівник та головний інженер Дмитро Швець знайшов себе у пивному бізнесі. І допомогли йому в цьому фахівці Ірпінського міського центру зайнятості наприкінці 2019 року.

Пан Дмитро, мешканець  зі сходу нашої країни, який у зв’язку з тамтешніми подіями змушений  був покинути своє звичне життя, переїхати та зайнятися пошуком нової роботи вже в Ірпінському регіоні.

У листопаді 2019 року чоловік вирішив звернутися за допомогою в працевлаштуванні до Ірпінського міського центру зайнятості, де отримав нагоду відвідати семінар з підприємницької діяльності «Від бізнес-ідеї до власної справи». Дмитро зацікавився  цією ідеєю і зголосився на пропозицію фахівців служби зайнятості щодо проходження курсів підвищення кваліфікації  -    на тему:  «Бізнес-планування підприємницької діяльності» на базі Університету державної фіскальної служби  України.

Для себе він підмітив попит на слабоалкогольні напої та розпочав вивчення правових аспектів організації пов’язаного із цим бізнесу. Також, чоловік спланував розташування, асортимент, витрати, доходи та особливості пивного бізнесу.

Вже у березні 2020 року в місті Ірпінь з’явився магазин пива «TopBeer», власник якого Дмитро Швець. Так, завдяки наполегливій праці йому не лише вдалося подолати труднощі, пов’язані з безробіттям у новій місцевості, але й кардинально змінити свою зайнятість та життя загалом.

Нині він займається улюбленою справою, надаючи можливість  відвідувачам  закладу  задовольняти  власні смаки та уподобання.