28.06.2022 | 10:34

До Рокитнянської районної філії з пошуку роботи звернулася внутрішньо переміщена особа Андрій Шевцов з міста Маріуполь, який до війни працював інженером з охорони праці в ТОВ "Конкорд Інжиніринг Україна".
У зв’язку з воєнними діями змушений був звільнитися з роботи та змінити місце проживання. За допомогою у пошуку роботи він вирішив звернутися до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Представники філії, у свою чергу, надали повний комплекс послуг, спрямований на активізацію пошуку роботи та звернулися до надійного партнера служби зайнятості – роботодавця ПП "РЕД БУЛ" з пропозицією щодо укомплектування вакансії інженера з охорони праці кваліфікованим фахівцем. Кар’єрний радник спрямував пана Шевцова на співбесіду до роботодавця і після співбесіди на підприємстві чоловіка працевлаштували на посаду інженера з охорони праці.

Отож, незважаючи на бойові дії які ведуться на території України, життя триває. Роботодавці шукають працівників, шукачі роботи – вакансії, а служба зайнятості сприяє якісному підбору персоналу. Ми пропонуємо кожному, хто потребує роботу або якісне укомплектування вакансій, звертатися до нас. Адже разом ми сильніші!

Звертайтеся до нас: