05.04.2016 | 09:19

Понад 100 осіб завітали до Баришівського районного центру зайнятості на ярмарок вакансій. Цього дня безробітні мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками провідних підприємств. Зокрема, свої вакансії представили ТОВ «Морозівська птахофабрика», ПАТ «Молнія», ПрАТ «Агрофірма «Березанська птахофабрика», ТОВ «Підприємство «Троїцька артіль», СТОВ «Старинська птахофабрика».

Роботодавці охарактеризували економічний стан своїх підприємств на даному етапі розвитку та перспективи розширення виробництва на найближчий рік, ознайомили з вакансіями, які є на сьогоднішній день, режимом роботи.

Зокрема, представник ТОВ «Морозівська птахофабрика» запрошувала на роботу птахівників, інженера з охорони праці, представник ПрАТ «Агрофірма «Березанська птахофабрика» - газоелектрозварника, тракториста, підсобних робітників на тимчасові роботи. На СТОВ «Старинська птахофабрика» потрібні птахівники, водії, слюсарі-оператори виробничої дільниці, підсобні робітники, електрик.

Ярмарок відвідав представник Баришівського військового комісаріату, який запропонував військову службу за контрактом, розповів про аспекти соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективу кар’єрного зросту та перевагу військової служби за контрактом.

Під час проведення ярмарку всі учасники мали змогу отримати індивідуальні консультації з питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість.

В результаті проведеного заходу 6 осіб виявили бажання працевлаштуватись, понад 20 чоловік будуть брати участь в громадських роботах у рамках двомісячника благоустрою.