Відповідно до Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 № 340,  організація роботи з підтвердження кваліфікації здійснюється  Державною службою зайнятості.

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (далі – Одеський ЦПТО ДСЗ) – є одним з трьох суб’єктів підтвердження результатів неформального навчання осіб за професією «Кухар».

Бажаючі особи, за наявності знань, вмінь, досвіду роботи, або певних навичок і бажання професійно здійснювати діяльність у сфері громадського харчування, та відсутності документу, що засвідчує відповідну кваліфікацію, мають можливість пройти підтвердження результатів неформального навчання за професією «Кухар» 3 – 6 розрядів на базі Одеського ЦПТО ДСЗ. Направлення на підтвердження кваліфікації громадяни можуть отримати у будь-якому центрі зайнятості регіонів України.

Особам, які підтвердили кваліфікацію, видається документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації «Кухар» за результатами неформального професійного навчання.

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

З розрахунками вартості оцінювання результатів неформального навчання та вартості проживання у  гуртожитку Одеського ЦПТО ДСЗ  та з роботою комісії з підтвердження кваліфікації за професією «Кухар» можна ознайомитися  на сайті Одеського ЦПТО ДСЗ www.profcentre.odessa.ua. в рубриці «НЕФОРМАЛЬНЕ НАВЧАННЯ» за посиланнями: «Кошторис планової вартості оцінювання»  та «Графік роботи комісії».

За більш детальною інформацією звертайтесь до закладу освіти за тел.: (048)705-44-03 або 097-169-22-89