Київська обласна служба зайнятості в 2022 році організовувала  професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, в т. ч. шляхом стажування на робочому місці (на виробництві), на замовлення роботодавців.

Професійне навчання проходило понад 1200 осіб з числа зареєстрованих безробітних, в т. ч.:

249 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;

44 особи з інвалідністю;

40  вимушено переміщених осіб;

8 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції;

300 осіб із числа молоді до 35 років.

 

Професійне навчання здійснювалося  переважно на робочих місцях (на виробництві) та в закладах освіти Київської області або в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Більше 700  роботодавців - замовників кадрів надавали робочі місця для проходження зареєстрованими безробітними виробничого навчання, виробничої практики або стажування, визначали керівників стажування, затверджували індивідуальні програми стажування, погоджували навчальні плани закладам освіти, які здійснювали професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікацій, в т. ч. шляхом курсів цільового призначення, тощо.

Після завершення навчання у 2022 році  було укомплектовано  службою зайнятості 1091 робоче місце.

Найактивнішим партнером щодо співпраці в підготовці кваліфікованих кадрів протягом 2022 року був Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області.  

Для підпорядкованих структурних підрозділів Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області  Навчальним пунктом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області підготовлено                           86 кваліфікованих робітників за професією «пожежний - рятувальник».

Київська обласна служба зайнятості і надалі  запрошує роботодавців до співпраці щодо організації професійного навчання зареєстрованих безробітних  на робочому місці (на виробництві) або в закладах освіти державної служби зайнятості  та в інших закладах Київщини, які пройшли відбір для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання.