Чи зберігається за працівниками, призваними на військову службу під час мобілізації, робочі місця?

Так, зберігаються.

Однією з норм законодавства про працю, якої мають додержуватись роботодавці під час дії воєнного стану, є збереження місця роботи і посади за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації (ч. 3 ст.119 Кодексу законів про працю України).

Слід підкреслити, що до цієї ж статті Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» (набрав чинності 19.07.2022) внесені зміни – скасоване положення, яке передбачало збереження середнього заробітку.